Rekonstrukce topení a úspora nákladů na vytápění!

Přestavby litinových kotlů na automatický provoz!

(komfort plynu za cenu uhlí)

 

 

!!Video ukázka!!

 

S nadcházející topnou sezónou mnozí z Vás možná přemýšlí o rekonstrukci topení. Chcete ušetřit náklady na vytápění? Proč vyměnit starý topný systém za nový? Jaký druh vytápění zvolit vzhledem k Vašim požadavkům a umístění Vašeho domu?

Rekonstrukce topení Vám přinese především úspory nákladů na vytápění Vašeho domu a efektivnější využití energetických zdrojů. Dnešní moderní systémy vytápění využívají minimálního množství ohřívané vody v topném systému a v radiátorech. Výhodou je rychlost předaného tepla. Výběrem vhodného typu radiátoru získá Váš dům nebo byt osobitý ráz. Mezi jejich hlavní přednosti patří životnost, kterou zaručuje použití moderních technologií ve výběru a povrchových úpravách.

Mezi základní druhy vytápění patří tepelná čerpadla, kotle na tuhá paliva ( uhlí nebo dřevoplyn ), plynové kotle, kotle na lehké topné oleje, elektrokotle a doplňkové solární energie.

V dnešní době je vhodné kombinovat více druhů kotlů vzhledem k měnícím se cenám paliv. Pokud máte rodinný domek, můžete použít například kotle na tuhá paliva v kombinaci s elektrokotlem. Je-li Váš dům v lokalitě s možností připojení plynu, můžete ho využít k vytápění i ohřevu teplé užitkové vody.

Výhodou tepelných čerpadel jsou velmi nízké provozní náklady a dlouhá životnost. Při použití kotlů na lehké topné oleje je třeba počítat s prostorem na umístění nádrží. Doplňkové solární panely lze použít k přitápění v jarních nebo podzimních měsících nebo k ohřevu teplé vody.

Pokud jste si už vybrali nebo ještě stále váháte a potřebujete poradit, v obou případech kontaktujte naší firmu na telefonu: 602 474 472 nebo na e-mailu topeniunas@seznam.cz. Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení přímo pro Vás.

 

Dodávky a montáže sanitárních zařízení a koupelen

Dodávky a montáže plynových kotlů,spotřebičů

Plynové armatury, regulátory a HUP

Podlahové vytápění